Przedstawiciel handlowy

Kontakt

Oferujemy pracę dla Przedstawiciela handlowego.

Opis stanowiska:
Aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów,
Budowanie długoterminowych relacji z Klientami,
Wyszukiwanie, analiza i pozyskanie potencjalnego klienta krajowego i zagranicznego,
Dostosowanie i przedstawienie odpowiedniej dla klienta oferty sprzedaży zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem,
Rozwijanie bazy klientów i budowanie trwałych relacji handlowych,
Realizacja przyjętego planu sprzedaży, regularne raportowanie do przełożonego,

Doświadczenia w handlu (doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem)
Zaangażowania i nastawienia na realizację celów,
Pozyskiwania Klientów, ofertowania, wykorzystywania poleceń z branż docelowych,
Umiejętności wykorzystywania szans sprzedażowych,
Umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientami,
Wysokiej kultury osobistej,
Wysokiej motywacji do pracy,
Prawa jazdy kat. B,
Wykształcenia min. średnie, oczekiwane - techniczne lub doświadczenie w sprzedaży z branży technicznej,
Umiejętności swobodnego poruszania się w Internecie, posługiwania się pocztą elektroniczną oraz obsługi pakietu MS Office,
Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego mile widziana)

Oferujemy:
Stabilną pracę,
Samodzielne stanowisko
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu kompetencji i zakresu zadań
Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)

Data dodania: 13/06/2018