Uczniowie/studenci praca od zaraz

Restauracja poszukuje aktualnie Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Pracownik Restauracji

Miejsce pracy: Gdynia

Zadania:
- Obsługa klientów na kasie
- Dbałość o ekspozycję potraw na ladzie wydawczej
- Utrzymywanie czystości Restauracji

Wymagania:
- Aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia
- Umiejętność pracy w zespole
- Punktualność, sumienność, zaangażowanie oraz motywacja do pracy

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
- Rozwinięty system szkoleń wdrażających do pracy
- Pracę w przyjaznej atmosferze
- Praca na stałe lub na czas wakacji
- Elastyczny grafik
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole
- Zdobycie cennego doświadczenia oraz perspektywy dalszego rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Data dodania: 02/06/2018